Herní konzole PlayStation

Mezi nejznámější herní konzoli patří právě tento produkt, pokud uslyšíte dotaz, jestli máte „psko“, tak se jedná právě o toto zařízení. Je to malá krabička – záleží samozřejmě na verzi, některé jsou menší než druhé, každý model je jinak výkonný, jinak barevný, nicméně fungují na stejném principu. Vložíte CD s požadovanou hrou dovnitř, ta se vám načte a vy můžete hrát.
Dnes je spíše oblíbenější nakupovat hry online přes obchod, v případě výrobků Playstation se jedná o PlayStation Store. Jasnou výhodou je to, že nakupující vlastní hru v podstatě ihned. Poté už jedince nic neruší od hraní.
černý PlayStation 4
Jedná se o výrobek společnosti Sony Corporation, jak jsem již zmiňovala, minulá léta byla pro konzole tohoto typu příznivější, spíše pro společnost. Konzole byly dražší, a proto vykazovaly větší zisk. První uvedení bylo v Japonsku, konkrétně v prosinci 1994, v následujícím roku se výrobek rozšířil do světa a získával na popularitě. Ve svých letech předčila v prodeji i proslulé Nintendo. Nejnovější model se nazývá PlayStation 4, prodej konzole byl zahájen v listopadu 2013, což už je nějaká doba. Dle mého názoru by měla firma přijít s novým a výkonnějším modelem, protože konkurence na trhu je nevyzpytatelná.
Zatímco PlayStation 2 znamenal obrovskou prosperitu a obrovský pokrok v trhu, tak nástupce PlayStation 3 nedosahoval takového prodeje a společnost na něm prodělala. Tento nezdar firmě vykompenzoval prodej PlayStationu 4, na začátku roku 2015 bylo prodáno 18 miliónů kusů.
Aby hráči taktéž chodili ven, existuje i tzv. „psp“, jedná se o takový menší tablet s tlačítky, kde právě také hrajete hry. V podstatě se jedná o kapesní verzi PlayStationů, přičemž mají menší kapacitu a jsou i méně výkonnější, ale na cesty dostačující prostředek.
ovladač ke konzoli
Už byly vyvinuty i hry, u kterých se musí člověk pohybovat, potřebné jsou pouze světelné ovladače a kamera snímající pohyb, jako odměnu dostanete zábavu, a jako bonus spálíte i nějaké ty kalorie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup