Půjčte si dostatek peněz, na cokoli chcete

Máte se svou budoucností velké plány? Chcete si postavit dům? Rádi byste vyrazili na nějaké nezapomenutelné místo na světě? Anebo plánujete rozjet podnikání?
Ať už nosíte v hlavě libovolné plány, jisté je, že vás to všechno bude stát nemálo peněz. A pokud je nemáte kde vzít – nemáte tolik peněz našetřeno, budete si je muset půjčit.detail české tisícovky
Půjčit si peníze může být snadné, pokud splňujete několik základních podmínek: máte dostatečnou bonitu, žádné závazky, ideální věk, nemáte žádný záznam v bankovním anebo v nebankovním registru, a samozřejmě nemáte žádné dluhy. A ideálně máte ještě navíc i solidní úspory, kterými se budete na plánovaných výdajích podílet. Pak může být taková půjčka hračka, i když pomýšlíte na velkou sumu peněz.
Jenže život je málokdy tak růžový a skvělý, aby člověk splnil vše, co po něm banka žádá. Většina žadatelů o peníze má potíže s bonitou, a mnoho je i těch, které trápí záznam v registru. A to ještě nemluvíme o tom, že ne každou půjčku můžete využít tak, jak byste chtěli. Většinu půjček tvoří účelové úvěry, což v praxi znamená, že je můžete využít jen k financování určitých konkrétních potřeb, třeba bydlení. O půjčky na bydlení není na finančním trhu nouze, ale o hypotéky, které by vám zajistily dostatek peněz na cokoli jiného, už nouze je.schematický nákres bankovek
A právě proto je mezi lidmi tolik oblíbená americká hypotéka FAHD – právě tato hypotéka není nijak omezena účelem, ke kterému ji můžete využít.
Mimo dostatečné bonity, což je podmínka každé půjčky, vám k úspěchu postačí jen to, že budete ručit vhodnou nemovitostí. To může být třeba váš byt, ale také zahrada anebo garáž – záleží na tom, kolik peněz si chcete půjčit. Právě na hodnotě vámi zvolené zástavy záleží to, jak vysokou sumu peněz vám poskytovatel nabídne – získat můžete částku až do výše sedmdesáti procent aktuální tržní hodnoty vámi zvolené nemovitosti.
A to, co si za tyto peníze pořídíte, záleží jen na vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup