Co je dapoxetin a k čemu se používá?


Muži a jejich problémy. I když se spousta z nich tváří jako by se to jejich osoby nikdy netýkalo. Ale opak je pravdou. Když mají problémy muži dost často se to potom projevuje jak ve vztazích, tak i v nejbližší rodině. A musí seto potom mnohdy dost často řešit na párových terapiích. A aby se k takovému kroku nemuselo schylovat je důležité si o tom promluvit mnohem dříve. Ne vše se dá samozřejmě řešit hned. K něčemu je dlouhá cesta a musí se postupovat postupně a pomalu. Ale vše má své řešení. A to platí i v případě, kdy máte například problémy s rychlou a předčasnou ejakulací. Možná byste se divili, jak moc je tento problém rozšířen.

láska

A tak není vůbec důvod, abyste se báli o svém problému mluvit. A i když máte dlouhodobé problémy s předčasnou ejakulací, existují na to léky, které vám jistě pomůžou. A jaké například to jsou? Tak určitě bude mezi ně patřit lék, který se nazývá dapoxetin Kamagra-pro.online. Tato látka je na trhu už delší dobu. Její uvedení na trh bylo již v osmdesátých letech a hned se těšila veliké oblibě mezi muži s problémy s předčasnou ejakulací. Nejdříve však byl lék používán k léčbě depresí a úzkostí, a to zejména proto, že lék dokáže zpětně vychytávat serotonin, který je odpovědný za dobrou náladu v našem těle. Tento lék doslova zpomaluje serotonin v těle působí na postsynaptickou štěrbinu v těle. A to dokonale zapůsobí na naše tělo a tím se účinně zpomalí ejakulace a vy si budete moci v pohodě a v klidu vychutnávat dokonalý sex s vaší partnerkou. Dapoxetin se vyrábí ve dvou různých formách a v jedné silnější a druhé slabší.

láska

Jak silnou dávku budete potřebovat se budete muset vždy domluvit s vaším ošetřujícím lékařem, který vám bude lék předepisovat a konzultovat s vámi váš problém. Jsou to tablety, které obsahují 30 mg nebo 60 mg účinné látky. Léky si berte vždy 1 až tři hodiny před naplánovanou sexuální aktivitou. Dapoxetin opravdu funguje, a to potvrzují nejen vědecké studie, kde mnoho mužů potvrdilo, že se jejich sexuální život zlepšil. A, že i jejich partnerky byly spokojené což vedlo k jejich zvýšenému sebevědomí a začala i fungovat kontrola nad předčasnou ejakulací. Totiž až sedmdesát pět procent mužů uvádí, že se jejich sexuální akt stal delším a že měli pocit, že si svoji ejakulaci dokáží dobře kontrolovat. A to zlepšilo jejich životy.