Důkladný odpočinek je základ

Současný trend moderního bydlení se navrací stále častěji k přírodním materiálům. Platí to jak pro dřevěné podlahy, tak i pro nábytek, díky němuž působí interiér velmi hřejivým a zabydleným dojmem. K tomuto typu nábytku se stále více uchylují mladé páry i rodiny s dětmi, které tento původní přírodní styl uznávají ve stále větším měřítku. Nejčastěji se s ním setkáváme právě v dětských a studentských pokojích.
Bosé nohy trčící z pod pokrývky
Nejvíce je preferován právě přírodní vzhled a velmi oblíbeným dřevem je borovice se svou zajímavou kresbou a strukturou dřeva s lakovým nátěrem, nebo nelakovaná. V nabídce je ale i volba masivní borovice v jiném barevném provedení, jako je například olše, dub, bílý, modrý, růžový, nebo hnědý odstín. Právě některá z těchto zajímavých variant barev může mít vaše novápostel s úložným prostorem 140×200, která vám zajistí dostatek pohodlí. Velkou výhodu poskytuje právě zmiňovaný úložný prostor k uschování pokrývek, nebo jiných, méně často využívaných předmětů v bytě. Rozměry lůžka jsou ideální do studentských pokojů, kde se již odrostlí teenageři nadále odmítají tísnit na klasických válendách, ale uplatní se také skvěle v hostinských pokojích, nebo v rustikálně laděných interiérech chat a chalup.
Dívka s notebookem sedící na posteli

Tento stylový nábytek, vyráběný z prvotřídní borovice nabízíme v demontovaném stavu s podrobným návodem a volby barevné varianty. Při nákupu neopomeňte brát zřetel na výšku postele a její nosnost. Naše postele jsou opatřeny rošty a dodáváme je s ohledem na dostupnost během dvou týdnů až jednoho měsíce.
U některých druhů našich prezentovaných produktů je nastavena možnost splátek, takže jsou skutečně dostupné každému. Nečekejte na situaci, až se vám rozpadne stará postel, nebo skříň. Dejte vašemu domovu kvalitní, krásný a praktický nábytek z přírodního materiálu, který se hned tak neomrzí.