Jak být ještě krásnější

Hydropeeling pomocí ultrazvuku

Tato metoda je vlastně na principu peelingu (odstraňování odumřelých částic), ovšem vaše pleť není obrušována, ale proces je velice šetrný, bezbolestný a vhodný pro citlivou pleť. Po skončení se nemusíte bát zčervenání, nebo viditelných vlásečnicových cévek na obličeji.
masáž krku

Chemický peeling

Ten se doporučuje především problematické pleti, nebo pleti se sklony k vráskám. Cílem je získat pleť zářivější a jemnější a celkově zlepšit její stav.

Žehličky na obličej

Zde můžete najít několik druhů.

Galvanická – vyhlazuje vrásky, povislou kůži, celulitidu, strie

Ultrazvuková – podporuje regeneraci a vylučování toxinů, hloubkové čištění pleti, vyhlazování vrásek a jejich pružnost, odstraňuje hyperpigmentaci, jizvy a celulitidu, bezbolestně rozbíjí tukové buňky

Fotonová – funguje na bázi ozařování různými druhy světel:

Modré světlo – zklidňuje, má účinek na akné a vyrážky

Červené světlo – napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky, dělá pleť elastičtější a jemnější

Mikromasáž očního okolí

Je vhodná od 21 let, kdy se vám už začínají tvořit vrásky. Pro ženy nad 30 let se doporučuje zajít na návštěvu do kosmetického salonu na tuto masáž 1x měsíčně, aby tak zabránili váčky pod očima.

Masáž se provádí jemnými tahy, kroužením a podobnými pohyby. Účinkem je vyhlazení vrásek, odstranění již zmíněných váčků, lepší zrak, boj proti unaveným očím a relaxace.
doplňování řas

Epilace

Neboli odstranění chloupků i s kořínkem. Provádí se většinou voskovou formou, bývá bolestivá a kůže je pak citlivá přibližně 1 hodinu. Za to ale vydrží hebká několik týdnů.

Prodloužení řas

Posledním trendem je prodloužení řas, které je dnes velmi oblíbené. Je to vynález, který potěší především ty, kteří od přírody moc dlouhé řasy nevlastní. Řasy, které si můžete nechat udělat v salonu jsou přirozené (na rozdíl od nějakých klasických umělých řas, které si nalepíte sami doma), ale jsou zde i úskalí. Lze si takto přivodit infekci rohovky a očních víček, dostat alergickou reakci na lepidlo, nebo přijít na nějaký čas či napořád o vaše přírodní řasy.

Pokud se chystáte do salonu krásy, zbytečně to nepřehánějte. Nezapomínejte, že je normální nebýt dokonalý!