Krycí plachta

Už chcete mít konečně klid a nechcete každý den brzo ráno vstávat a vybírat z vody všelijaké listí, větvičky a hmyz? Už toho máte tak akorát dost? Chcete něco na zakrytí? V tom případě vás zachrání bazénová fólie. Ideální pomocník na zakrytí hladiny v noci, ale i přes den. Už žádné napadané nečistoty na vodní hladině, už žádné hodinové vybírání síťkou veškerých drobností.

pod vodou

Malý i velký pomocník

Pro někoho je to základní věc, která nesmí chybět ve výbavě, pro jiného je to velice praktická věc, kterou si cení zlatem. Tento malý i velký pomocník má hned několik funkcí.

  1. V první řadě musíme zmínit praktičnost. Zejména přes noc je ideální plachtu natáhnout. Díky tomu zamezíte nečistotám, větvičkám, prachu a pylu, ale také například hmyzu, aby padaly do vody nebo ulpívaly na hladině. Díky tomu se vám nebude na povrchu tolik nečistot shromažďovat. Ty se následně dostávají do celého objemu vody, kde působí neplechu. Proto často následně musíme také používat více chemie a čisticích prostředků než je běžné a nutné.
  2. Chrání před nečistotami i ve dne nebo v období, kdy se tolik bazén nepoužívá.
  3. Snadné používání. Jen lehce napnete přes hladinu a máte hotovo. Plachty mohou být různě velké.

vlasy

  1. Používání po celý rok, i v době mimo sezónních měsíců.
  2. Udržují hodnoty v optimálních podmínkách. Plachty zabezpečují také ostatní hodnoty a udržují je ve stabilních podmínkách.
  3. Bezpečnost – z hlediska bezpečnosti zvířat ale i lidí je plachta ideálním prvkem, který bude chránit před nečekanými událostmi. Na bezpečnost se musíme vždy ohlížet, proto je dobré mít hladinu krytou.
  4. Nižší spotřeba chemie a čistících přípravků. Jelikož nebude voda tolik znečištěná, nebudete muset používat tolik chemie.
  5. Zamezení ztráty objemu vody. Vlivem vypařování v horkých letních dnech se nám může postupně voda vytrácet. Po pár hodinách si toho nevšimnete, ale co takhle za pár dní? To už musíte vodu připouštět. Díky plachtě zamezíte zbytečným ztrátám vody vlivem teplého slunečního záření. Odpar bude menší a spotřeba vody nižší.