Posilovna a potravinové doplňky


Také chodíte do posilovny a užíváte některé potravinové doplňky? Pokud ano, tak podle mého názoru určitě také budete znát tribulus terrestris. Pokud ještě neznáte tento potravinový doplněk a tento vitamín, tak samozřejmě na internetu se dozvíte plno informací a také plno zkušeností, co právě tribulus terrestris vůbec znamená a co to je? Já sama jsem byla velice překvapená, když jsem se dozvěděla, že tribulus terestris opravdu funguje, protože má tribulus terestris zkušenosti a to skvělé. To je pozitivní, takže mě to překvapilo, protože dokonce i můj partner řekl, že když chodí do posilovny, tak chce také užívat nějaké potravinové doplňky.

Muži chtějí mít veliké svaly.

Byla jsem z toho docela v šoku, protože jsem si myslela, že je můj partner právě tohle vůbec nemá rád, ale potom jsem se dozvěděla, že právě tribulus terrestris má opravdu skvělé zkušenosti a všichni si tento potravinový doplněk chválí. Tak jsem si řekla vlastně, proč ne? Proč by tohle také nemohl můj partner používat, když on chodí pravidelně do posilovny? Já jsem si sice všimla, že ono vlastně na něm ani tak extra nejde vidět, že chodí do posilovny, ale samozřejmě, že jsem tohle nemohla zmínit před svým partnerem, protože on by se urazil.

Cvičení je velmi zdravé.

Jistě znáte mužskou ješitnost, tak jsem si řekla, že když vlastně partner chce nabrat svalovou hmotu a chce posilovat a také chce, aby posilovna byla na něm vidět, tak také určitě bude chtít mít nějaké potravinové doplňky a jsem ráda, že právě si vzal už ověřený tribulus terrestris, který je opravdu ověřený. Jak jsem již řekla, protože mnoho mužů v okolí ho také užívá, dokonce jsem se dozvěděla, že více než polovina uživatelů v posilovně také užívá pravé tento výrobek a prý jsou s tím maximálně spokojení. A vůbec to prý nemá ani žádné vedlejší účinky. Tohle jsem chtěla slyšet, protože samozřejmě nechci, aby partner užíval něco nebezpečného.