Problémy dnešní doby

Dnešní online doba s sebou nese sice plno pozitivních věcí, protože můžeme být neustále aktivní a nemusíme se s určitými lidmi ani vidět, na druhou stranu však nese plno negativních věcí, kterých si my všichni všímáme dá se říct že dost a dost je vnímáme a pociťujeme. Protože někdy to jsou tak nepříjemné věcí, které nám někdy třeba i dost zasahují do soukromí. To není moc fajn, protože jakmile nám někdo zasahuje do soukromí, je to špatné. Do soukromí by nám nikdo neměl lézt, a to ani velké firmy, které vlastní různé technické vymoženosti a to i přesto, že k tomu všemu mají přístup. Lidé by se měli věnovat více ochraně soukromí v online prostoru a mělo by se více dbát na to, kdo a jak o nás sbírá informace, protože to není žádná sranda.

online

Online doba tedy přináší jak pozitiva, tak negativa. Pozitivní věc je samozřejmě to, že máme všechno po ruce a stačí nám k tomu jen připojení k internetu, které má v dnešní době už opravdu každý, a to samozřejmě doma ale i v telefonu jako datové přenosy. Data už má tedy skoro každý a tím pádem skoro každý může využít online úložiště a mít tak vše po ruce. To lidé využívají například ke své práci, ale i studenti ke svému studiu. Je totiž velmi efektivní, když máte vše po ruce a nemusíte s sebou nosit žádné papíry. Pro studenty je to úžasné. Ale i pro pracující lidi. Je to mnohem přehlednější než mít štosy papírů s sebou. Ovšem sranda končí v případě, když se nám na stránce objeví zapomenuté heslo https://www.cbd24.cz/klient/zapomenute-heslo/.

monitory

Zároveň to může ale na někoho působit i jako negativum. Hodně lidí říká, že všechny ty papíry měly své kouzlo a ze je vlastně strašně špatné, že všichni už koukáme do telefonů. Díky tomu telefonu si ale můžeme zavolat záchranku, která nám zachrání život. Díky telefonu můžeme zavolat svým nemocným příbuzným, jestli něco nepotřebují.