Sezónní mobilní domy předělané na celoroční

Pokud už třebas máte na svém pozemku sezónní mobilní dům, je možnost ho předělat na mobilní dům celoroční. V nabídce bývají i mobilní domy s dvojitými okny a centrálním topením, ty často bývají prezentovány jako celoroční mobilní domy, ale i u těchto mobilních domů je kvůli povětrnostním podmínkám a šetření energie, nutno řádně zateplit. Pořádně zateplené mobilní domy jsou potom vhodné pro trvalé bydlení nebo třebas pro podnikání a to ve všech ročních období. Velkou výhodou je, že náklady na pořízení či spotřebu energií u celoročního mobilního domu jsou mnohonásobně nižší než u klasických rodinných domů. Sezónní mobilní domy se dají předělat na celoroční mobilní domy v jakékoliv výrobní hale u výrobců. Jeden z takových výrobců je mobilní dům celoroční top – mobilnidomy.

mobilheim park

Cena celoročních mobilních domů – použité

Jelikož se původní sezónní mobilní dům musí zateplit, cena se odvíjí od velikosti a způsobu provedení. Cena se tedy pohybuje v rozmezí od 400 tisíc do 600 tisíc.

Zateplení mobilního domu

  • Mobilní domy celoroční zateplené fasádou
  • Mobilní domy celoroční zateplené dřevěným obkladem

sezónní mobilhaus

Tepelná izolace

Abyste měli co nejlepší bydlení, je dobré kvalitně mobilní domek zaizolovat, jinak se může stát, že v létě bude si připadat jak v sauně a v zimě zas vám bude chladno.

Zateplit si mobilní dům, můžete polyuretanovou pěnou, která je správnou volbou a také budete mít izolaci na několik let a nemusíte jej dále doplňovat. Po celkovém nástřiku se vytvoří souvislá vrstva bez spár a skulinek, tudíž by teplo nemělo unikat.

Pěna se nanáší v tenké vrstvě, než jiné klasické izolační materiály, proto je výhodou, že lze s ní zaizolovat místa, kde je méně místa. Lze zaizolovat jak interiér, tak i exteriér.

Pokud tedy budete mít kvalitně zaizolovaný mobilní dům, sníží se vám náklady na bydlení a budete se i cítit lépe. Jestliže tedy zainvestujete do zateplení například polyuretanovou pěnou, peníze se vám začnou vracet do 3 až 5 let, potom už jen spoříte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup