Vylepšete svou motorku

Motorka rozhodně není jen dopravní prostředek, ale hlavně také obrovský koníček. Spousta lidí si ji přizpůsobuje k obrazu svému, aby byla dokonalá.

Vylepšete svou motorku

Každému se líbí něco jiného

Motorka je skvělý stroj, který nám poskytuje spoustu zábavy a chvil, které si opravdu parádně užijeme. Každý máme jiný vkus a jiné požadavky, ovšem výběr bychom rozhodně neměli uspěchat a svést se klidně na více strojích. Až si vyberete pro sebe ideální motocykl, tak často zjistíte, že jeho základ je naprosto skvělý, ale přeci jen pár drobností by šlo upravit. Co se týče techniky, tak lidé upravují sekundární převod tak, že dají o jeden či dva zuby jinou rozetu, ovšem to vše musí být ověřené, aby byla dobrá akcelerace i maximální rychlost.

sportovní motorka

Pro pohodlí se také přidávají ukazatele rychlosti, což se třeba při částem řazení hodí. Nemusíme zapomenout ani na zvuk, jenž můžeme vylepšit laděným výfukem. Kromě vzhledu a výkonu je dobré dbát u těchto jednostopých vozidel i na bezpečnost, kdy začátečníkovi se padací rám či aspoň špunty a také lámací páčky, protože i když máme zkušenosti, tak může přijít pád.

Změn na LED technologii

Motorka je také do značné míry o vzhledu, protože jen málokdo si koupí stroj toho typu, který se mu nelíbí. Základ už dávají konstruktéři, ovšem my si můžeme upravit řadu věcí, a to do detailu. Některé motocykly mají například držák SPZ, který je až někde u středu kola, a proto si můžeme koupit kratší sportovní, což vypadá mnohem lépe.

světlomet motorky

Někomu se zase líbí polepy, a proto si musíte otázku vzhledu sami rozmyslet. Další velmi častou úpravu je předělání klasických žárovek na LED. Ty mají mnohem delší živnost, protože nemají vlákno, takže odolávají mnohem lépe i otřesům. Spotřebují mnohem méně elektrické energie, což je prospěšné pro akumulátor. Vše je to snadné, protože se klidně prodávají do staré patice https://www.elektro-svitidla.com/elektroinstalacni-material-objimky-patice-a-redukce-k35 na klasickou žárovku LED náhrada. Musíme dát pozor jen na pár dílů, které musím zkontrolovat, jestli vyhovují, nebo je vyměnit. Jedním z nich je přerušovač blinkrů. S ním nám LED blinkry budou fungovat jedna radost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup