ČOV nebo studna, ZAKRA je tu pro vás

Navzdory současné situaci ve společnosti je až překvapivé, kolik lidí neotálí a pokračuje v realizaci svých snů. Konkrétně zde mluvíme o stavebnictví. Počet stavěných domků, rekonstrukcí a revitalizací je nyní na svém dlouhodobém maximu! A my jsme rádi, že můžeme lidem se zařizování svých projektů pomoci. Jsme projekční kancelář ZAKRA a zaměřujeme se na vodohospodářské projekty – čistírny odpadních vod, retenční nádrže, domácí studny, kanalizační i vodovodní přípojky a další.

projektova_Dokumentace

Na rozdíl od konkurence nabízíme našim klientům takzvaný fullservis. Obvykle to u projektantů chodí tak, že si nejdříve vyčekáte dlouhou několikaměsíční lhůtu, než se na vás dostane, následně obdržíte projektovou dokumentaci a hotovo. Dělejte si s tím, co chcete. Vzhledem k tomu, jak je proces realizace ČOV ale komplikovaný, to není úplně ideální. U nás obstaráváme vše. Kromě projektové dokumentace získáme i hydrogeologický posudek, povolení úřadů a dohlédneme na celou záležitost až do jejího zdárného zhotovení. To celé za výbornou cenu.

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte konzultaci zdarma!

Pokud si však stále ještě nejste jistí, podívejte se na náš blog. Najdete tam nezměrné množství článků plné obsáhlých návodů a informací ke všem druhům vodohospodářských projektů. Ať už do toho půjdete s námi nebo ne, jistě vám pomohou!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup