Hop a hop

Starší lidé si jistě pamatují dva opičáky z pohádkového večerníčkového seriálu Hupa a Hopa. Nevím, zda jejich autor měl tušení o trampolínách, ale to není podstatné. Je to jen pro zlehčení tématu, právě pro tu shodu jmen a citoslovcí. Protože právě na trampolíně děláme vesele hup a hop.

Ano, ten, kdo má děti a kousek zahrádky, kupuje jim trampolínu, protože jejich radost je pak obrovská, a je-li trampolína správně postavena a zabezpečena, je prakticky bez úrazová.

Těchto cvičících nástrojů je samozřejmě, jako ve všem, více druhů. Dětem na zahrádku asi nebude jejich rodič kupovat profesionální sportovní obludu zvící několika metrů, ale spíše jen menší, většinou kulatého tvaru. Podobnou jako je na obrázku, na tom však chybí trampolíně zabezpečovací síť, bez níž by se vůbec neměly děti na tomto zařízení objevit. To je ten nejdůležitější zabezpečovací prvek proti dopadu na zem, třeba i jen na měkkou hlínu. Prostě bez sítě ji ani nestavějte.

Skok na trampolíně

Protože je „hopsadel“ více druhů, má každý své označení, zde například je to jen trampolína 366, v čemž je skryt její rozměr.

Kulatá trampolína

Ten činí právě uvedených 366 centimetrů, což je běžný průměr pro malé skokany.

Jistěže si můžete koupit větší, silnější anebo jakoukoli jinou.

Péče o tuto věc není nikterak složitá, ale kontrolu samozřejmě potřebuje. Hlavně v pérech. Ne v těch, co má váš chlapec v indiánské čelence, ale v těch, co drží celou plochu.

Jasně, že je nemusíte kontrolovat každý den, ono i když se jedno poškodí, nemělo by se celkem nic stát, ale jeho včasná výměna je na místě.

Trampolína přináší spoustu radosti a legrace, ale učí i koordinaci pohybů a mnohému jinému. Vůbec tedy nemusíte přemýšlet nad její koupí a ihned si ji objednejte kliknutím na modrý odkaz výše.

Tam můžete samozřejmě obdržet i různé rady a samozřejmostí je i pomoc s výběrem. Tak hezké a bezpečné skákání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup