Jak si zachránit domov?

Pokud nemá člověk v životě štěstí, nemá často ani dost peněz. A když peníze scházejí víc, než je to únosné, může to být skutečně problém. Protože se člověk nejprve opožďuje s platbami, pak občas něco nedokáže zaplatit vůbec, dluhy přibývají a rostou, k nim se přidružují nejrůznější sankce, a nakonec se u někoho takového může objevit i exekutor, který může zabavovat třeba i vše, co najde. A člověk v nesnázích tak může nakonec přijít klidně i o svůj domov. I ten může padnout na uhrazování dluhů, i střecha nad hlavou může být leckomu zabavena, jakkoliv mu to není ani trochu milé.

malá mince

Je jisté, že dluhy se platit musí. A že tedy neplatičství nikomu jenom tak neprojde. Ale že by na to člověk měl doplatit třeba až tak, že by se stal bezdomovcem? To je přece jenom moc. A proto by bylo dobře, kdyby se aspoň onen domov samotný zachránit dal.

A naštěstí taková možnost i v hodně tíživé situaci existuje. Dá se totiž vzít i zpětná hypotéka na nemovitost, tedy operativní leasing, kterým se dá aspoň onen nemovitý majetek před exekucí uchránit. A to tím, že zde se nabízející firma postará o vyplacení všech pohledávek, které člověk v oné popsané zoufalé situaci má a které už naprosto nezvládá. Exekuce stejně jako zesplatněné úvěry, malé půjčky a podobné závazky se tu zaplatí výměnou za onu nemovitost, v níž člověk ale může i nadále zůstat žít. Předlužený člověk nemusí skončit na ulici nebo dejme tomu na nějaké ubytovně, jenom už mu ten jeho dosavadní domov nepatří. Ale žít tu může dál. Až do doby, než se mu podaří získat dejme tomu zvladatelnou hypotéku bankovní.

zélandské mince

Jistě, ani toto řešení není pro toho zadluženého optimální, i toto má své mouchy, ale je to to nejlepší, co někomu podobnému někde nabídnou. A když někomu takovému nakonec nehrozí, že zůstane bez domova, a když tento znovu získá perspektivu do budoucna, je to vlastně skvělé řešení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup