Nejen funkční, ale i kvalitní elektroinstalace


Základní produktová řada elektroinstalačních prvků asfora je dokonalým produktem pro kanceláře a dílny, ale také pro klasicky vybavené domácnosti. Jde o dokonale provedenou produktovou řadu, ve které již najdete kompletně sestavené sety, tedy strojek i rámeček v jednom balení a nemusíte přemýšlet, jestli zrovna tento strojek patří k tomuto rámečku a podobně. Prostě máte jednoduchý výběr.

bilý vypínač

Vypínače a zásuvky asfora mají mnoho výhod, hlavní je, jak jsme již naznačili, že při pořizování tohoto produktu už zakoupíte všechno v jednom balení. Další velkou výhodou je jejich velmi jednoduchá montáž na povrch pomocí chytře řešených montážních krabiček. Další obrovskou výhodou je možnost řetězení, tedy míc i několik zásuvek a vypínačů vedle sebe či pod sebou, protože v této řadě je možné koupit i vícenásobné rámečky.

bílá zásuvka

Jedinou nevýhodou produktové řady asfora je, že je dodávána právě jen v základní bílé či béžové barvě a není zde tudíž možnost barevných variací, jako u jiných produktových řad. Ale právě proto jde o vhodný produkt pro ty, kteří si na barevnost či modernu nepotrpí, ale mají rádi klasické vybavení. Pokud máte rádi jasné barvy, tak si můžete vybrat v dalších produktových řadách od stejného výrobce.
Ano, je tomu přesně tak, výrobce elektroinstalačních prvků asfora, dodává na trh i další produktové řady, které se také pyšní vysokou kvalitou, dlouhou životností, ale také velmi moderním designem a nespočtem možností nejrůznějších kombinací. I tyto produktové řady najdete v naší široké nabídce.

Stačí tedy jen vstoupit a vybrat si přesně to, co hledáte a co potřebuje Váš interiér. Pokud byste si náhodou nevěděli rady, obraťte se na našeho nákupního rádce. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Jistě i vy budete s naší nabídkou velmi spokojeni. A to nejen s elektroinstalačními prvky, ale také se světelnými zdroji, které Vám také nabízíme.