Plastová nebo dřevěná


Každý z nás ví, jak vypadá dřevěná paleta. Cca dva roky zpátky až do dneška se z nich stal velký hit, kdy si všichni z palet začali dělat nábytek. Například postele, zahradní nábytek, poličky, nábytek na balkón, ale i taky záhony do zahrádek anebo na bylinky. Opravdu jsou lidé kreativní a na internetu najdete spousty návodů, jak dřevěné palety využít. Ale počítejte s tím, že udělat takový hezký nábytek stojí taky dost času. Ale výsledek potom stojí opravdu za to. Já jsem toho příznivec a fakt se mi to teda líbí a dokázala bych si to představit třeba na zahradě anebo klidně i v domě.

palety

Tak že tohle je skvělé využití dřevěných palet. Jenom to je tak všechno. Protože nemají moc dlouhou životnost, pokud je dobře neuskladníte. Takové dřevěné palety můžou shnít anebo se tak rozštípat. Je ještě nějaká jiná možnost? Nebo jsou i jiné palety než dřevěné? Ano samozřejmě. Třeba taková plastová paleta. Říkáte si, že taková paleta nemůže nic vydržet a lehce se zničí. Ale mýlíte se, ano vydrží docela dost. Plastová paleta má opravdu dlouhou životnost, alespoň delší, než jsou dřevěné. Taková plastová paleta má nosnost až pět tun, což je opravdu velká nosnost, tak že dřevěné palety bez problému trumfnou.

paleta

Navíc údržba plastových palet je opravdu jednoduchá na rozdíl od těch dřevěných. Jelikož je plastová paleta hladká, tak z ní třeba úplně jednoduše setřete prach, nebo nečistotu. Dále je plastový materiál, z kterého je paleta vyrobená tak je odolná více proti povětrnostním podmínkám. Nevadí jim slunce, vysoké teploty, a naopak i nízké teploty. Tak že sami si posoudíte, která paleta je kvalitní. Ale asi obě dvě, jen prostě plastová paleta bude mít tedy delší životnost, dále jak je víše zmíněno, tak i údržba bude jednoduchá. Taky hodně bude záležet, co na paletu budete chtít dát a co s ní budete zamýšlet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup