Kam v zimě za sluníčkem do teplých krajin

Pokud nejste zrovna vyznavači zimních sportů, tedy vůbec nelyžujete, nebruslíte a na zimu se stejně jako každý rok ani letos příliš netěšíte, tak si ji můžete zpestřit dovolenou v teplých krajinách, kde načerpáte novou sílu a energii. Vadí vám sníh a velké mrazy? Tak si vyjeďte do některé z exotických zemí, ve kterých vás přivítá příjemně teplé počasí, moře, krásná příroda, a především také minimum turistů, což vám zaručí strávení příjemně klidné dovolené. Oproti letní sezóně si tak můžete užít poklidnější dovolenou. Odjeďte ze stereotypu všedních dní, zimních plískanic, mrazu, závějí a roztáté břečky sněhu. Vyrazte za exotikou, která ještě nebyla tolik políbena cestovním ruchem. Možností na taková klidná místa je spousty, stačí si jen vybrat pro vás vhodnou destinaci, která vás zaujme nabídkou svých zajímavých míst a teplým počasím.

Karibik

Nemusíte tuto dovolenou strávit ale jen poflakováním na nějaké pláži. Baterky si můžete dobít i jinak. Můžete tak během vaší dovolené vyrážet na kole, za turistikou nebo po památkách a zajímavých místech.

Možností, kam můžete vycestovat v zimních měsících za exotikou je opravdu spousty. Vyberte si to nejlepší místo pro vás, kde můžete strávit parádní dovolenou, a i v zimě si tak užít sluníčka, tepla, moře a klidu. Co třeba takhle překrásné Thajsko? Co vám může nabídnout? Jsou to především nádherné pláže na několika ostrovech s minimem turistů, průzračně čisté moře, úchvatné přírodní scenérie, ale také třeba buddhistické památky.

pláž

Pokud vás Thajsko neuchvátilo, nebo už jste tam byli a chcete navštívit jinou zemi, můžete se inspirovat. Nabídka je opravdu pestrá. Nechte teploty pod bodem mrazu a vyjeďte si za teplem a sluníčkem načerpat energii a dobít si baterky v nějakém poklidném letovisku exotické země.