Stěhování s vlastní autem

Jen málokdo nepotřebuje jednou za uherský rok převézt z jednoho místa na druhá nějaké to větší břemeno. Stará skříň, gauč nebo jiný nábytek se nedá na delší vzdálenosti přepravovat jinak než pomocí auta. Mnoho lidí k tomu používá dodávku, ovšem ne vlastní nebo půjčenou od kamaráda, ale pronajatou z půjčovny aut, což jsou v podstatě vyhozené peníze.

přípojová spojkaTakové půjčovné totiž bývá často velice mastné a jedno takové menší stěhování se může pořádně prodražit. Z toho důvodu je lepší, když budete myslet trochu více ekonomicky a svůj osobní vůz si pořídíte kvalitní tažné zařízení, které ještě můžete doplnit vozíkem. Takto si budete moci přepravovat co budete chtít, kdykoliv budete chtít a komkoliv budete chtít. A to bez nutnosti někomu platit nějaké půjčovné.

Nejen na vozík

Samozřejmě, že za tažné zařízení se nejčastěji instalují klasické dvoukolové vozíky, ale neslouží pouze k tomu. V případě, že máte kvalitní vůz, který má pod kapotou pořádné množství koňů, můžete za ním táhnout i mnohem větší a hmotnější nápravy. Běžně se tímto způsobem přepravují například větší motorové čluny, případně je možné takto za sebou táhnout karavan, třeba při cestě na dovolenou. Vhodné je tažné zařízení i pro přepravu mobilních domků, samozřejmě pouze té nejnižší kategorie. Větší domy běžný osobní vůz neutáhne.
tažné zařízení auta

Zvolte správný typ pro své auto

Důležité je vybrat si takové zařízení, které bude dokonale pasovat k vašemu autu. Ono se totiž pro každý typ vozu vyrábí jiné modely zařízení. Je to vcelku logické, protože každé auto je řešeno trochu jinak, a tudíž vyrobit tažné zařízení, které by sedělo do všech aut v podstatě ani nejde.
tažné zařízení nákladního auta
Nemáte-li s tím příliš mnoho zkušeností, poraďte se v obchodě, kde vám přesně řeknou, jaký typ si k tomu či onomu autu máte koupit. Instalaci pak raději nechte na profesionálech ze servisu, kteří vědí moc dobře, co dělají. Sice vás to bude něco stát, ale to je jen malá cena za to, že se vám neurve přívěs za jízdy kvůli tomu, že jste špatní montéři.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup