Vyjeďte si s dětmi na lyžovačku“

Hory a občas probleskující sluníčko láká na výlet s lyžemi na ramenou, resp. na střeše auta.. To když se rozhodnete s celou vaší rodinou strávit báječný týden na lyžovačce na Dolní Moravě a vyrazíte! HP apartmány jsou připraveny pojmout dovolenkáře, a připravily pro ně luxusní ubytování s výhledem přímo na krásnou zasněženou přírodu. Nehledě na to, že budete bydlet jen kousek od lyžařského vleku, což je velký benefit při lyžování. Máte blízko na lyže, jste brzy na perfektně upraveném svahu a manšestr na sjezdovce se jen uculuje, protože ví, že ho máte nejraději. Pěkně upravený, nikde nikdo, a už svištíte po bezvadné sjezdovce vstříc slunným zítřkům.

Mamutí park

Máte dovolenou, děti prázdniny, jste na horách, užíváte si. Krásná představa? Tak konec snění, objednejte si ubytování Červená voda, a už se můžete začít těšit a balit. Nejdříve si ověřte, zda je volný termín a ubytovací kapacity, zamluvte takový, který vám vyhovuje a těšení může začít.

lyžařská výbava

Sjezdové lyže, lyžáky, běžky, hůlky, zimní bundy, čepice, lyžařské rukavice, snowboard pro odvážné a samozřejmě bezpečnostní helma, bez té na sjezdovce ani ránu! Pamatujte na to, že chráníte především zdraví svých dětí i sami sebe! Nezapomeňte přibalit ani společenské hry a hry pro děti, abyste je zabavili při večerních dýcháncích, můžete přidat i knížky pro děti, omalovánky, pastelky a třeba vymyslíte i něco jiného, čím děti zabavíte. Například s nimi můžete navečer, pokud nebudou příliš unavené po lyžovačce a sáňkování, plánovat odpočinek ve formě návštěvy Mamutího parku a podívat se s nimi na obrovského Mamuťáka, projít se Stezkou v oblacích a pohlédnout na krásnou čistou moravskou přírodu. A což takhle Adrenalinový park pro vaše ratolesti? Připravte ji bohatý den plný zážitků! A pokud by vám bylo chladno, navštivte termální lázně Losiny, kde si báječně odpočinete a zahřejete se.