Jak získat hypotéku na pozemek

Konečně jste se rozhodli se svojí drahou polovičkou postavit dům. V kterém budete spolu stárnout a vychovávat kupu děti. Vybrali jste si lokalitu a už se vám hodní myšlenky jak by vlastně ten váš dům měl vypadat. Zní to všechno krásně. Jenom že to má jedno obrovské ALE! Přeci stavět dům bez pozemku nejde, kde by jste začali stavět základy. Nepatříte zrovna k těm, kteří už pozemek mají nebo ho dokonce zdědili? Je to smůla, že nemáte takové štěstí. Touha stavět se vám zkomplikuje.

stavební pozemek

Nezoufejte, všechno má své řešení. A to velké ALE můžeme jedním dechem sfouknout. Je tu pár variant jak pozemek získat. Dvě už jsme si řekli, dědictví nebo vlastnictví. Bohužel ani jedna varianta není pro nás možná, a tak si ho budeme muset koupit. A kde vezmeme na pozemek peníze. Uhradíme ho z vlastní kapsy? Tolik peněz na jednou mít ani nemusíte, obzvlášť když v dnešní době pozemek stojí skoro stejně jak nový dům. Taky tedy záleží na lokalitě.

Řešení je přímo tady před vámi – hypotéka na pozemek https://www.americkahypoteka.cz/hypoteka-na-pozemek/. Ano správně, s tímhle vším vám může pomoci Americká hypotéka.

dům

Ale není to obyčejná banka, kam by jste šli a nejspíš by vám hypotéka nebyla schválena. Ať už kvůli dřívějšímu záznamu v registru a pro banku dostatečný příjem. Tady tahle nebankovní společnost se snaží lidem pomoci a dosáhnout na úvěr. U nich je možné získat hypotéku do pár dní, kdežto v bance by jste čekali klidně i měsíc. Jsou schopni vám nastavit podmínky tak, aby jste je zvládli splácet. A o je skvělé? Návrh na hypotéku vám vytvoří zdarma. Už nemusíte obcházet banku, po bance. Na stránkách stačí vyplnit dotazník a to je vše. Váš sen se může probouzet do reality. Můžete vybírat pozemek a konečně i dům, který na něm bude stát. A už se v něm vidíte s celou svou rodinnou. A to vše díky Americké hypotéce, která vám ve všem pomůže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup