Jakým reklamním předmětem udělat radost vysněné dívce

Představte si, že se u vás ve firmě objeví velmi atraktivní a milá slečna, komunikativní, vtipná a veselá, a podaří se vám s ní navázat kontakt a ona neodmítne pozvání na večeři či na společný výlet. Padnete si navzájem, jak se říká, do oka, váš vzájemný vztah vám začíná vyhovovat a vy zjistíte, že má za týden narozeniny. Bude to chtít vymyslet nějaký dárek.

reklamní flash disk

V první řadě byste mohli vsadit na květiny, těmi neurazíte žádnou ženu, pouze to bude chtít nenápadně zjistit, jaké má nejraději. Pak se může hodit pozvání do cukrárny, do kavárny, a samozřejmě nechat zhotovit na zakázku narozeninový dort se svíčkami – to by mohlo zabrat. A do třetice něco vtipného, co potěší a zároveň přinese něco na památku, nějakou drobnost, maličkost, opatřenou potiskem.

hezká dívka

Zkuste to s reklamními předměty – napadlo vás někdy, že by se dal oživit nějaký oděv docela jemným, nevtíravým potiskem nebo výšivkou? V dnešní době mnoha technologií v tomto odvětví to není problém a je pouze na vás, jak vaši šanci uchopíte.

Jednou z možností je pořídit třeba mikinu v oblíbené barvě a z kvalitního materiálu a vlevo na hruď vložit výšivku s jejím jménem nebo přezdívkou, to by mohlo docela zabrat. Další možností jsou bavlněná trička s dlouhým rukávem či sportovní kalhoty, kde by se taktéž mohla výšivka či potisk vyjímat, např. k růžovým kalhotám zelený kontrastní nápis.

Pokud si zrovna netroufáte na textilie a nedokážete dobře odhadnout velikost, můžete to zkusit třeba s powerbankou, flash diskem, s externím diskem či alespoň s obalem na mobil, a k tomu přidat hrnek, deštník, kšiltovku, budík, sadu květináčů, poznámkový blok s propiskou, badmintonovou sadu s míčky, fleecovou deku, dřevěné stylové pastelky, hrací karty, hlavolamy, puzzle, zkrátka možností potisků je opravdu hodně a tisknout se dá v dnešní době téměř na cokoli.