Tik, tak, boom! Zapojte se do hry!

Vyměňte počítačové hry a hry na síti za některou ze stolních vymazlených novinek. Jsou hry určené pro rodinu, hry pro děti nebo ty pro dospívající a dospělé. Stolní hru můžete využít i na menším večírku nebo při posezení s přáteli.
hra scrabble
Kde hledat doporučení?
Pře výběrem si prohlédněte žebříčky hodnocení her, které najdete například na BoardGameGeak, Deutche Spiele Preis nebo International Gamers Awards. Případně si pročtěte recenze přímo na stránkách prodejců nebo na velkých nákupních portálech.
Člověče nezlob se
Proč hned nekupovat?
Často však najdete recenze velmi rozporuplné, protože někomu se hra líbila a jiný ji měl za hloupou, příliš snadnou nebo naopak nesrozumitelnou a těžkou. Alternativou je si hru nejprve vypůjčit. Tuto službu nabízí veřejné knihovny případně rodinná centra. Je zbytečné mít doma kupu her, které vás nebaví. Pokud tedy máte možnost, nejprve si ji zkuste. A když kupujete hru pro děti, zjistěte si nejprve, s čím si hrají ve školce a školní družině. Možná vám to výběr usnadní a nadšené pohledy ocení vaši snahu.
hra piškvorky
Koho stolní hry táhnou?
Upřímně? Úplně všechny. Dnešní stolní hry jsou barevné, s 3D figurkami a jinými herními prvky. Některé obsahují QR kódy, které vám hru doplní o zajímavé detaily a nové varianty. Motivem velké části her jsou postavičky a příběhy z kolekce Disney a také filmy a seriály jako Hra o trůny, Pán prstenu nebo Star Wars. Další část her, převážně těch strategických se inspiruje v počítačových hrách jako Carcassone, Citadela nebo Agricola.
Jsou staré hry zapomenuty?
Nikoliv. Jistě už jste viděli Dostihy a sázky, Berušky, Z pohádky do pohádky a co teprve Kloboučku hop! Navíc jednou z nejčastěji se opakujících her je Člověče nezlob se. Najdete ho v různých variantách a s řadou pohádkových motivů.
Už se nerozmýšlejte! Zavolejte přátelům, přichystejte občerstvení a vyberte některou z moderních společenských her. Budete překvapeni, jak krásně si popovídáte, zasmějete se až k slzám a ještě dlouho budete na společný večer vzpomínat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup